digitsole pro

Digitsole Pro

Systém bazíruje na sofistikovaném softwaru, který měří mobilitu člověka při chůzi či v běhu. Poukáže objektivně ve výsledku na případné poruchy v pohybovém cyklu a umožnuje tím lepší klinické ohodnocení.

Chytré diagnostické stélky byly navrženy zkušenými odborníky z praxe tak, aby svým uživatelům, z řad odborníků v oblasti medicíny, podiatrie a fyzioterapie pomohly analyzovat profily chůze a běhu svých pacientů v naprosto přirozených a běžných podmínkách. Analýzu lze unikátně provést v přirozeném prostředí pacienta. Stejně efektivně lze však vyšetření provádět na vaší klinice, na běžeckém pásu apod.

Systém se skládá z tenkých, neutrálních vložek. Každá má vestavěnou inerciální jednotku zaznamenávající pohyb a orientaci chodidla v prostoru. Tyto údaje jsou zpracovávány algoritmy umělé inteligence, aby rozpoznaly kroky chůze, běžecké kroky a další aktivity a poté vypočítaly časoprostorové, kinematické a biomarkerové parametry zobrazené v určitém rozhraní.

Měříme biomechanická objektivní data, která nelze vidět pouhým okem. Výsledky jsou převedeny na klinicky hodnotná data, aby bylo možné je dále využít ke stanovení přesnější diferenciální diagnózy a následně k navržení nejvhodnějšího řešení.

Ve spolupráci s odborníky – lékař/ka, fyzioterapeuty – dokážeme individuálně navrhnout případný terapeutický postup či program kompenzačního cvičení pro jednotlivce ze sportovního odvětví.